-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з повірки лічильників електроенергії для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2023-03-29-006668-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Мінімальний крок аукціону не застосовується згідно постанови Кабінету Міністрів України № 1495 від 30.12.2022. Надання забезпечення тендерних пропозицій не передбачається.
Завершена
60 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
Номер:
cd3b640b41214322af6484be131bc5ba
Внутрішній номер закупівлі:
17367323
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-29-006668-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Радченко Ірина Миколаївна 380673904853, 380994277883 i.radchenko@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.03.2023 14:43 - 03.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.03.2023 14:43 - 06.04.2023 08:00
Аукціон:
06.04.2023 08:00 - 06.04.2023 08:00
Період кваліфікації:
06.04.2023 08:00 - 11.04.2023 14:52
Період завантаження договору:
17.04.2023 00:00 - 27.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 000.00 ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з повірки лічильників електроенергії для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")