-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лічильники
Тендер Prozorro UA-2023-03-21-000270-a
Торги не відбулися
4 999 416.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 149 982.48 UAH
мін. крок: 3% або 149 982.48 UAH
Період уточнення:
21.03.2023 08:40 - 25.03.2023 23:00
Відповідь надана
щодо технічних вимог
Номер:
7c932ef9e6a946ddb0fb1a71f733355d
Дата опублікування:
22.03.2023 15:07
Опис:
Доброго дня!
Дуже дивна річ.
https://shop.energomera.kharkov.ua/mnogotarifnye/odnofaznye_mnogotarifnye
http://energomera.by/products/1f/
http://www.energomera.ru/ru/products/meters
Чи є різниця, хоча б візуальна, між приладами на сайтах?
Всі, хто хоч трошки займається лічильниками е/е розуміє, що завод у Харкові з'явився на багато пізніше ніж завод у агресора.
Це навіт на сайтах компаній можна побачити. Зразу зрозуміло звідки ростуть ноги.
Ви скажете: -так пропонуйте аналог!
Відповідаємо:
Всі, хто хоч трошки займається лічильниками е/е розуміє, що якщо навіть видалити вказані типи CE102-U.., СЕ303-U з Тендерної документації й залишити технічні вимоги до лічильниками е/е, все одно є параметри, які чітко вказують на даного виробника.
Жоден з виробників лічильників е/е під ці вимоги - не підходить.
Сумно. Другий рік війни, а є компанії, які все одно хочуть працювати з компаніями "сателітами" компанії агресора.
Подивимось, хто ж виграє....
Відповідь:
Даний тип лічильників в Інвестиційній програмі нашої компанії на 2022 рік був погоджений НКРЕКП в 2021 році . На поточний час наша компанія не співпрацює з заводом у Харкові, тому шукаємо прилади обліку з аналогічними характеристиками. Розглянемо всі пропозиції.
Дата відповіді:
22.03.2023 16:56