-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лічильники
Тендер Prozorro UA-2023-03-21-000270-a
Торги не відбулися
4 999 416.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 149 982.48 UAH
мін. крок: 3% або 149 982.48 UAH
Номер:
bb640bd02e2340559cb9381a3d462f63
Внутрішній номер закупівлі:
17287489
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-21-000270-a
Замовник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АТОМСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22432779
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, КОМУНАЛЬНА ЗОНА, будинок 12-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Папушой Олена Михайлівна 380675123154 PROZORO@DPEM.MK.UA http://info.dpem.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 999 416.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.03.2023 08:40 - 25.03.2023 23:00
Період прийому пропозицій:
21.03.2023 08:40 - 29.03.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 999 416.00 Лот 1.