-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
18830000-6 – Захисне взуття (черевики з високими берцями літні)
Тендер Prozorro UA-2023-03-20-009507-a
Завершена
153 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 765.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 765.00 UAH
Період уточнення:
20.03.2023 15:41 - 24.03.2023 23:00
Відповідь надана
Дискримінаційні умови
Номер:
bc4f95417b4a4c99942bed2e548c756e
Дата опублікування:
23.03.2023 11:43
Опис:
Доброго дня, Ви написали , що "взірці необхідні для того, щод визначити, що всі вимоги замовника щодо якості взуття виконані". Скажіть яким чином ви будете перевіряти якість продукції? Ви маєте незалежну акредитовану лабораторію? Радимо внести зміни в тендерну документацію та не порушувати вимоги Закону "Про публічні закупівлі"
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Нами було враховане Ваше питання і до тендерної документації внесено відповідні зміни.
Дата відповіді:
23.03.2023 14:04
Відповідь надана
Дискимінаційні умови
Номер:
a8a0b8c55521482a96289abfd8c171e8
Дата опублікування:
22.03.2023 14:44
Опис:
Згідно ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі»:
« Закупівлі здійснюються за такими принципами:
Добросовісна конкуренція серед учасників; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі…» і т д
Тендерна документація складена з порушеннями чинного законодавства.
Отже, наполягаємо виправити неправомірні технічні та інші вимоги та привести документацію в правове поле.
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Нами було враховане Ваше питання і до тендерної документації внесено відповідні зміни.
Дата відповіді:
23.03.2023 14:03
Відповідь надана
Оцінка пропозицій
Номер:
7adf78e8d8a64754bb5875803dbcf64a
Дата опублікування:
22.03.2023 14:27
Опис:
якщо Оцінка пропозицій буде здійснюватися тільки з дотриманням ЗУ "Про публічні закупівлі", то чому ви не вносите зміни в ТД щодо неправомірної вимоги, а саме - подання взірців ? Хочемо нагадати про відповідальність посадової особи, що заздалегіть створює дискимінаційні умови для Учасників.
Відповідь:
Шановний учаснику! Надаємо роз’яснення, щодо надання взірців, вони необхідні для того, щоб визначити, що всі вимоги замовника, щодо якості взуття виконані.
Дата відповіді:
23.03.2023 11:31
Відповідь надана
устілка
Номер:
af715e4a6ccc4814b1107114100cc757
Дата опублікування:
22.03.2023 14:16
Опис:
Добрий денЬ. В документації Основна устілка з антипрокольними властивостями. Антипрокольні властивості поняття "розмите", укажіть контретно який ступінь захисту повинен бути?
Відповідь:
Шановний учаснику! Надаємо роз’яснення, основна устілка повинна мати наступні анти прокольні показники не менше 1100Н по ДСТУ EN ISO 20347-2015
Дата відповіді:
23.03.2023 11:30
Відповідь надана
відповідність ДСТУ
Номер:
f2f7826e1df84e85a3b6c942a8564743
Дата опублікування:
22.03.2023 14:11
Опис:
Терміну "велюрова шкіра" не має в діючих ДСТУ , на які ви посилаєтесь, тому радимо внести зміни та дотримуватись вимог державних стандартів якості
Відповідь:
Шановний учаснику! Надаємо роз’яснення, щодо велюрової шкіри, у разі, якщо дані Технічні вимоги містять посилання на конкретну торгівельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип товару, джерело його походження або виробника, то вважається, що Технічні вимоги містять вираз «або еквівалент». Відповідно, при підготовці пропозиції учасникам забезпечено можливість запропонувати еквівалент – інший вид шкіри ніж той, що вказаний у найменуванні предмету закупівлі за умови, що його характеристики будуть відповідати встановленим технічним і якісним вимогам.
Дата відповіді:
23.03.2023 11:29
Відповідь надана
Черевики з високими берцями літні
Номер:
3edb1dbad3d440198d868bb476da84f8
Дата опублікування:
22.03.2023 14:08
Опис:
Згідно зазначених вами ДСТУ, яким повинно відповідати взуття , не існує клеєпрошивного методу кріплення. Тому вимагаємо привести ТД до норм чинного законодавства
Відповідь:
Шановний учаснику! Надаємо роз’яснення, щодо методу кріплення підошви, у разі, якщо дані Технічні вимоги містять посилання на конкретну торгівельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип товару, джерело його походження або виробника, то вважається, що Технічні вимоги містять вираз «або еквівалент». Відповідно, при підготовці пропозиції учасникам забезпечено можливість запропонувати еквівалент – інший метод кріплення взуття ніж той, що вказаний у найменуванні предмету закупівлі за умови, що його характеристики будуть відповідати встановленим технічним і якісним вимогам.
Дата відповіді:
23.03.2023 11:29
Відповідь надана
захисні властивості
Номер:
a43f0c25659f4bef9ea3f7b067e27a94
Дата опублікування:
20.03.2023 17:13
Опис:
Просимо надати роз'яснення щодо захисних властивостей : А, AN, Р, Е, WR, WRU, FO, SRC ?
Що ви маєте на увазі
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Надаємо роз'яснення:
Взуття виготовляється з наступними захисними елементами:
А – Антистатик
AN- Захист щиколотки
Р-Антипрокольна підова
Е- амортизатор в підборі
WR-вологостійкість
WRU-вологостійка шкіра
FO- маслобензостійкість
SRC – захист від сковзання
Дата відповіді:
22.03.2023 13:28
Відповідь надана
Стандарт якості
Номер:
9ce020f443d64806afde5693f82d0936
Дата опублікування:
20.03.2023 16:53
Опис:
Яким державним стандартам якості повинно відповідати взуття ?
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Предмет закупівлі має відповідати:
ДСТУ: ДСТУ EN ISO 20347:2015, ДСТУ 3962-2000, ДСТУ 3835-98, ДСТУ 2772-94
Дата відповіді:
22.03.2023 13:32
Відповідь надана
технічні вимоги
Номер:
79ecd165dd7e44aa909b9851b6347b7f
Дата опублікування:
20.03.2023 16:46
Опис:
Доброго дня, у вас зазначено"Черевики з завищеними берцями: союзка, задинка, берці виконано з натуральної велюрової шкіри "
Можете надати роз'яснення терміну "велюрової шкіри". Що це за вид шкіри? нікому не відомий
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Велюр для взуття виготовляють з молодняка великої рогатої худоби, методом хромового дублення. Шліфують велюр тільки з однієї сторони, має однорідний окрас і натуральний велюр не має запаху.
Дата відповіді:
22.03.2023 13:33
Відповідь надана
взірці
Номер:
9013b1de7a2b4ffe85d8944a0f673088
Дата опублікування:
20.03.2023 16:43
Опис:
згідно ТД : " На стадії «Кваліфікація переможця» протягом 2 (двох) робочих днів з початку етапу «Оцінка» Учасник повинен надати за власний рахунок Замовнику для погодження зразки товару, що будуть постачатись. У разі несвоєчасного надання зразків та/або їх невідповідності вимогам Замовника пропозиція Учасника буде відхилена "
Доводимо до вашого відома, що взірці не є складовою тендерної документації згідно із положень Закону Про публічні закупівлі" на який замовник повинен покладатись при закупівлі. Така позиція і в Антимонопольного комітету України, що не раз доводилось під час оскаржень закупівель.
Тому просимо внести зміни, та видалити пункт про подачу взірців.
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Оцінка пропозицій буде здійснюватися тільки з дотриманням ЗУ "Про публічні закупівлі" та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування”
Дата відповіді:
22.03.2023 13:35