-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
18830000-6 – Захисне взуття (черевики з високими берцями літні)
Тендер Prozorro UA-2023-03-20-009507-a
Завершена
153 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 765.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 765.00 UAH
Номер:
141aa3cd1e6d4667bc08d77c7a5d43d1
Внутрішній номер закупівлі:
17284344
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-20-009507-a
Замовник:
Святошинське лісопаркове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359687
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Святошинська будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлия Латиф +380444526340, +380994221614 tender@slpg.city
Класифікатор ДК 021:2015:
18830000-6 Захисне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
153 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.03.2023 15:41 - 24.03.2023 23:00
Період прийому пропозицій:
20.03.2023 15:41 - 28.03.2023 08:00
Період кваліфікації:
28.03.2023 08:01 - 31.03.2023 13:57
Період завантаження договору:
06.04.2023 00:00 - 16.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴153 000.00 18830000-6 – Захисне взуття (черевики з високими берцями літні)