-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (квадрокоптер у комплекті для потреб Військової частини А7084)
Тендер Prozorro UA-2023-03-10-006930-a
Торги відмінено
3 153 892.94
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 769.46 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 769.46 UAH
Період уточнення:
10.03.2023 13:50 - 15.03.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим