-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (квадрокоптер у комплекті для потреб Військової частини А7084)
Оголошено тендер
3 153 892.94
UAH
Номер:
99a2a98d38ec4da2aa4fa7802a209dfd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-10-002477-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053743
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ПЛОЩА ДУХНОВИЧА, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053743
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ПЛОЩА ДУХНОВИЧА, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 153 892.94 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (квадрокоптер у комплекті для потреб Військової частини А7084)
Примітки:
Виконавчий комітет Мукачівської міської ради
Місцезнаходження: 89600, Україна, Закарпатська обл., місто Мукачево, площа Духновича Олександра, 2
Код за ЄДРПОУ: 04053743
Категорія: згідно п.1 ч.4 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
10.03.2023 13:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 153 892.94 UAH