-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розробки веб-порталу для філій "Центр транспортної логістики" та "Центр транспортного сервісу "Ліски" АТ "Укрзалізниця"
Тендер Prozorro UA-2023-03-09-000766-a
Завершена
4 746 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 47 460.00 UAH
мін. крок: 1% або 47 460.00 UAH
Період уточнення:
09.03.2023 09:29 - 15.03.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим