-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розробки веб-порталу для філій "Центр транспортної логістики" та "Центр транспортного сервісу "Ліски" АТ "Укрзалізниця"
Оголошено тендер
4 746 000.00
UAH
Номер:
682d4ecd8d5642f9ac6e682b2caadd38
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-09-000247-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081258
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вул. І. Франка, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081258
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вул. І. Франка, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 746 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розробки веб-порталу для філій "Центр транспортної логістики" та "Центр транспортного сервісу "Ліски" АТ "Укрзалізниця"
Примітки:
протокол №115 від 09.03.2023
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
72210000-0 Послуги з розробки пакетів програмного забезпечення
Дата опублікування:
09.03.2023 09:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума0.00 UAH