-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливні брикети з деревини твердих порід
Тендер Prozorro UA-2018-02-01-000505-a
Паливні брикети з деревини твердих порід -120 т
Торги не відбулися
456 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 282.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 282.50 UAH
Період уточнення:
01.02.2018 11:12 - 09.02.2018 17:00
Відповідь надана
брикет
Номер:
d1c6c62ebf794fdfafa1f3972fec2a17
Дата опублікування:
07.02.2018 21:26
Опис:
Доброго дня, підкажіть будь ласка який тип брикету, це може бути будь який? є суттєва різниця в ціні між Нестро і наприклад Руфом чи ПініКеєм.
Відповідь:
Доброго дня шановний учасник. Це можуть бути брикети типу Піні Кей або Руф
Дата відповіді:
09.02.2018 11:01