-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливні брикети з деревини твердих порід
Тендер Prozorro UA-2018-02-01-000505-a
Паливні брикети з деревини твердих порід -120 т
Торги не відбулися
456 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 282.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 282.50 UAH
Номер:
e1583eb408e94c1d921fb0823c3da057
Внутрішній номер закупівлі:
1706876
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-01-000505-a
Замовник:
Відділ освіти Борівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146423
-
Адреса:
63801, Україна, Харкiвська область, БОРОВА, вул. Центральна,буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Татарова Олена 380506319400 rvoborova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
456 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 282.50 UAH
Період уточнення:
01.02.2018 11:12 - 09.02.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2018 11:12 - 19.02.2018 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливні брикети з деревини твердих порід
Кількість
120 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧА КОМПАНIЯ УКРIНСТРУМЕНТ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39926075
-
Контактна особа:
Лебединець Андрей Петрович +380675491066 info@ukrtorf.com
-
Адреса:
01001, Украина, КИЇВ М, КИЇВ, БУЛ ДРУЖБИ НАРОДІВ Д. 7 КВ. 21
Початкова пропозиція
456 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
456 500.00 UAH з ПДВ
Документи
23
Скарги
0