-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Масло вершкове ; код 15530000-2 Вершкове масло за ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника»
Тендер Prozorro UA-2023-02-20-014345-a
Завершена
416 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 080.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 080.00 UAH
Період уточнення:
20.02.2023 19:40 - 25.02.2023 00:00
Відповідь надана
Акт перевірки харчові продкути
Номер:
a139609406e74ad4accca362b0807109
Дата опублікування:
21.02.2023 18:51
Опис:
Доброго дня. Шановний Замовнику.
Згідно вимог документації торгів вимагається надання Учасниками зокрема: Для підтвердження дотримання оператором ринку загальних гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами, надати у складі тендерної пропозиції акт, складений територіальними органами Держпродспоживслужби за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного контролю (інспектування) стосовно додержання операторами ринку вимог законодавства про харчові продукти та корми, здоров’я та благополуччя тварин на підприємстві Учасника (форма затверджена Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 08.08.2019 № 447. Акт без виявлених порушень.
Просимо внести зміни до документації торгів так як Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України 08.08.2019 № 447 втратив чинність на підставі Наказу Міністерства економіки України від 21.01.2022 № 143-22 згідно якого форма акту змінена.
Відповідь:
Добрий день Шановний Учаснику! Ваші зауваження та пропозиції взяті до уваги уповноваженою особою та при необхідності будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
22.02.2023 14:55