-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Масло вершкове
Оголошено тендер
464 128.00
UAH
Номер:
df1e8fe70ec544158eac39e9ba890ed1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-20-006122-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Коломийської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143442
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия,, ВУЛИЦЯ Й.КОБРИНСЬКОГО, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Коломийської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143442
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия,, ВУЛИЦЯ Й.КОБРИНСЬКОГО, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
464 128.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Масло вершкове
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.02.2023 18:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума464 128.00 UAH