-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із розміщення інформації в засобах масової інформації щодо діяльності соціального заходу "Університет третього віку" - через засоби масової інформації - в мережі інтернет
Тендер Prozorro UA-2023-02-16-009215-a
Завершена
110 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
Період уточнення:
16.02.2023 14:25 - 21.02.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим