-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із розміщення інформації в засобах масової інформації щодо діяльності соціального заходу "Університет третього віку" - через засоби масової інформації - в мережі інтернет
Тендер Prozorro UA-2023-02-16-009215-a
Завершена
110 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
Номер:
10e5acd9c42a42c3b04752cf7b7802bc
Внутрішній номер закупівлі:
17000905
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-16-009215-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бодриченко Олександр Миколайович 380567780344 tenderutv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.02.2023 14:25 - 21.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2023 14:25 - 24.02.2023 16:00
Період кваліфікації:
24.02.2023 16:00 - 27.02.2023 15:07
Період завантаження договору:
05.03.2023 00:00 - 15.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 000.00 Лот 1. Послуги із розміщення інформації в засобах масової інформації щодо діяльності соціального заходу "Університет третього віку" - через засоби масової інформації - в мережі інтернет