-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підключення дизельного генератора з двома пристроями АВР у проктологічному відділенні Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня»
Тендер Prozorro UA-2023-02-14-012448-a
Завершена
499 520.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 497.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 497.60 UAH
Період уточнення:
14.02.2023 15:59 - 20.02.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим