-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підключення дизельного генератора з двома пристроями АВР у проктологічному відділенні Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня»
Тендер Prozorro UA-2023-02-14-012448-a
Завершена
499 520.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 497.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 497.60 UAH
Номер:
1626ff5d9f3b4524bac557631e45150b
Внутрішній номер закупівлі:
16974214
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-14-012448-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996711
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Плєшаков Павло 380322368312 tender.lokl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
499 520.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.02.2023 15:59 - 20.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.02.2023 15:59 - 23.02.2023 18:00
Аукціон:
23.02.2023 18:00 - 23.02.2023 18:00
Період кваліфікації:
23.02.2023 18:00 - 08.03.2023 16:34
Період завантаження договору:
14.03.2023 00:00 - 24.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴499 520.00 Лот 1. Підключення дизельного генератора з двома пристроями АВР у проктологічному відділенні Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня»