-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з цілодобової фізичної охорони приміщення, майна та прилеглої території КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Тендер Prozorro UA-2023-02-09-010773-a
Кількість – 1 послуга (один цілодобовий пост фізичної охорони (не менше 4 осіб на пості) з 01 березня 2023 року – 31 грудня 2023 року),
Завершена
520 523.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 602.61 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 602.61 UAH
Період уточнення:
09.02.2023 14:34 - 14.02.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим