-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з цілодобової фізичної охорони приміщення, майна та прилеглої території КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Тендер Prozorro UA-2023-02-09-010773-a
Кількість – 1 послуга (один цілодобовий пост фізичної охорони (не менше 4 осіб на пості) з 01 березня 2023 року – 31 грудня 2023 року),
Завершена
520 523.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 602.61 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 602.61 UAH
Номер:
0a201342b44a48d7ac80fdcfcd875ca2
Внутрішній номер закупівлі:
16922628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-09-010773-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007101
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. Дністерська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мигаль Світлана Михайлівна 380322707094 zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
520 523.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.02.2023 14:34 - 14.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2023 14:34 - 17.02.2023 18:00
Аукціон:
17.02.2023 18:00 - 17.02.2023 18:00
Період кваліфікації:
17.02.2023 18:00 - 23.02.2023 12:05
Період завантаження договору:
01.03.2023 00:00 - 11.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴520 523.00 Послуги з цілодобової фізичної охорони приміщення, майна та прилеглої території КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»