-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Телеметричне та термінальне обладнання (термінальне обладнання для обслуговування операцій з використанням електронних платіжних засобів)
Тендер Prozorro UA-2017-12-06-004447-c
Завершена
32 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 162 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 162 500.00 UAH
Період уточнення:
06.12.2017 18:11 - 26.12.2017 19:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим