• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Підгузники

Завершена

289 880.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 898.80 UAH
Період уточнення: 08.02.2023 13:45 - 18.02.2023 00:00
Відповідь надана

Щодо поставки

Номер: d7bcb118a3114b729bdb9aa54323fbff
Дата опублікування: 09.02.2023 01:15
Опис: Добрий день . Шановний замовнику! просимо повідомити скільки поставок, та в який період, плануєте за даним контрактом . Дякуємо за відповідь .
Відповідь: Доброго дня! Два- три рази на тиждень ,не більше як по 3 пачки ! Дякуємо за участь у торгах
Дата відповіді: 09.02.2023 10:52