-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підгузники
Тендер Prozorro UA-2023-02-08-007030-a
Завершена
289 880.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 898.80 UAH
мін. крок: 1% або 2 898.80 UAH
Номер:
6e5fe9c5824d4b9dbc8ad4016655256f
Внутрішній номер закупівлі:
16901350
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-08-007030-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ РОЗВАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41833215
-
Адреса:
81641, Україна, Львівська область, Черниця, вулиця Майдан УСС, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галадій Леся Миколаївна +380224161033 rosv.cpmsd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
289 880.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.02.2023 13:45 - 18.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.02.2023 13:45 - 21.02.2023 00:00
Аукціон:
21.02.2023 00:00 - 21.02.2023 00:00
Період кваліфікації:
21.02.2023 00:00 - 23.02.2023 17:26
Період завантаження договору:
01.03.2023 00:00 - 11.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴289 880.00 Підгузники