-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-02-07-010036-a
Завершена
1 426 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 268.00 UAH
мін. крок: 1% або 14 268.00 UAH
Період уточнення:
07.02.2023 14:12 - 12.02.2023 00:00
Відповідь надана
Документи у форматі Word
Номер:
b0233d9db04347f5afac3279f2267f94
Дата опублікування:
07.02.2023 17:15
Опис:
Шановний замовник! Чи можете Ви викласти тендерну документацію у форматі Word для зрудчійшої обробки? Дякуємо!
Відповідь:
Шановний клієнт вибачаємося ,зараз додамо документи,
Дата відповіді:
08.02.2023 09:01