• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

1 426 800.00 UAH
Номер: ace02cfeef184a78ad4edeae96f3257c
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-07-004667-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради
Очікувана вартість: 1 426 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Примітки: Комунальне некомерційне підприємство « Ширяївська центральна районна лікарня» Ширяївської районної ради Одеської області. Місцезнаходження: 66800, Одеська обл,смт Ширяєве.вул.Грушевського,94. Код ЄДРПОУ: 01998934. Категорія: відповідно до п.3 ч.1. ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" в новій редакції від 19.04.2020р – юридична особа є одержувачем бюджетних коштів.Процедура закупівлі -звіт про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 07.02.2023 14:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписУмови оплати -згідно договора,тендерна документація та усі її документи складені українською мовою,категорія замовника передбачена п,1.ч,4.ст2 Закону,а саме орган місцевого самоврядування.
Сума1 426 800.00 UAH