-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт приймального відділення КП «Криворізький ОД» ДОР» за адресою: вул. Дніпровське шосе, 41, м. Кривий Ріг)
Тендер Prozorro UA-2023-02-07-002399-a
Завершена
682 318.34
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 411.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 411.60 UAH
Період уточнення:
07.02.2023 10:02 - 13.02.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим