• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт приймального відділення КП «Криворізький ОД» ДОР» за адресою: вул. Дніпровське шосе, 41, м. Кривий Ріг)

Завершена

682 318.34 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 411.60 UAH
Номер: 7f2942a7d72f4371bb4668cb60882db8
Внутрішній номер закупівлі: 16879303
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-07-002399-a   
Замовник: КП "Криворізький ОД" ДОР"
Контактна особа: Ахмедова Дарина Сергіївна +380960984822 onko2017@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 682 318.34 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.02.2023 10:02 - 13.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 07.02.2023 10:02 - 16.02.2023 00:00
Період кваліфікації: 16.02.2023 00:01 - 20.02.2023 11:20
Період завантаження договору: 26.02.2023 00:00 - 08.03.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴682 318.34 ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт приймального відділення КП «Криворізький ОД» ДОР» за адресою: вул. Дніпровське шосе, 41, м. Кривий Ріг)