-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (СРV) 45210000-2-Будівництво будівель (Будівництво перинатального центру вторинного рівня на 25 ліжок по вул. Олега Бичка,1 в м.Бобровиця Чернігівської області)
Тендер Prozorro UA-2018-01-26-003070-b
Торги не відбулися
30 128 691.44
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 301 286.91 UAH
мін. крок: 1% або 301 286.91 UAH
Період уточнення:
26.01.2018 16:39 - 31.01.2018 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим