-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (СРV) 45210000-2-Будівництво будівель (Будівництво перинатального центру вторинного рівня на 25 ліжок по вул. Олега Бичка,1 в м.Бобровиця Чернігівської області)
Тендер Prozorro UA-2018-01-26-003070-b
Торги не відбулися
30 128 691.44
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 301 286.91 UAH
мін. крок: 1% або 301 286.91 UAH
Номер:
17663109dd2b4a8ba8384c32895bebe9
Внутрішній номер закупівлі:
1674659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-26-003070-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАКЛАД "БОБРОВИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006171
-
Адреса:
17400, Україна, Чернігівська область, Бобровицький район, м. Бобровиця, вул. ОЛЕГА БИЧКА, б 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Буглак +380965527002,+380667781772 buglakvalentina@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
30 128 691.44 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
301 286.91 UAH
Період уточнення:
26.01.2018 16:39 - 31.01.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
26.01.2018 16:39 - 10.02.2018 18:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 (СРV) 45210000-2-Будівництво будівель (Будівництво перинатального центру вторинного рівня на 25 ліжок по вул. Олега Бичка,1 в м.Бобровиця Чернігівської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
01.03.2018 - 01.07.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Родосбуд
×
-
Код ЄДРПОУ:
41307055
-
Контактна особа:
Хоменко Володимир Олександрович +380683888052 rodosbud@i.ua
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, Гоголя 1а, кв. 2
Початкова пропозиція
27 900 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
27 900 000.00 UAH з ПДВ
Документи
10
Скарги
0