-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Товар: провідник для заміни ендотрахеальних трубок (Буж) 15Fr, дихальна система гладкостовбурна, з одним проводом обігріву, камера зволожувача ручного заповнення малого об`єму, фільтр дихальний вірусо-бактеріальний, повітровод Гведела ДК 021:2015:33170000-2 – Обладнання для анестезії та реанімації
Тендер Prozorro UA-2023-01-26-006006-a
Завершена
255 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 275.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 275.00 UAH
Період уточнення:
26.01.2023 12:23 - 31.01.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим