-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар: провідник для заміни ендотрахеальних трубок (Буж) 15Fr, дихальна система гладкостовбурна, з одним проводом обігріву, камера зволожувача ручного заповнення малого об`єму, фільтр дихальний вірусо-бактеріальний, повітровод Гведела ДК 021:2015:33170000-2 – Обладнання для анестезії та реанімації
Оголошено тендер
255 000.00
UAH
Номер:
377e9225725e46c0bd406cf3727e416f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-26-001879-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
255 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Товар: провідник для заміни ендотрахеальних трубок (Буж) 15Fr, дихальна система гладкостовбурна, з одним проводом обігріву, камера зволожувача ручного заповнення малого об`єму, фільтр дихальний вірусо-бактеріальний, повітровод Гведела ДК 021:2015:33170000-2 – Обладнання для анестезії та реанімації
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
26.01.2023 12:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Провідник для заміни ендотрахеальних трубок (Буж) 15Fr
Кількість
5 шт
Період постачання
(не задано)
Дихальна система гладкостовбурна, з одним проводом обігріву
Кількість
100 шт
Період постачання
(не задано)
Камера зволожувача ручного заповнення малого об`єму
Кількість
150 шт
Період постачання
(не задано)
Фільтр дихальний вірусо-бактеріальний
Кількість
100 шт
Період постачання
(не задано)
Повітровод Гведела, розмір 1,5
Кількість
10 шт
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума255 000.00 UAH