-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Тендер Prozorro UA-2023-01-24-008427-a
ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Завершена
560 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 800.00 UAH
Період уточнення:
24.01.2023 12:38 - 31.01.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим