-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Тендер Prozorro UA-2023-01-24-008427-a
ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Завершена
560 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 800.00 UAH
Номер:
7bcf971b24444c02ba7a81a1c7c84718
Внутрішній номер закупівлі:
16701989
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-24-008427-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ВОЛИНЬГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339459
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Івана Франка, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лукащук Оксана Богданівна 380675040396 Oksana.Lukashchuk@vlgas.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
560 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.01.2023 12:38 - 31.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2023 12:38 - 03.02.2023 10:00
Період кваліфікації:
03.02.2023 10:01 - 08.02.2023 15:43
Період завантаження договору:
14.02.2023 00:00 - 24.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴560 000.00 Лот 1