-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Цукерки карамельні в обгортках, Какао-порошок непідсолоджений (за рахунок місцевого бюджету)
Тендер Prozorro UA-2023-01-12-000835-a
Постанова Кабінету Міністрів Українивід 12 жовтня 2022 р. № 1178 «ОСОБЛИВОСТЕІ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Завершена
127 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 272.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 272.00 UAH
Період уточнення:
12.01.2023 09:28 - 17.01.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим