• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Цукерки карамельні в обгортках, Какао-порошок непідсолоджений (за рахунок місцевого бюджету)

Оголошено тендер

127 200.00 UAH
Номер: 390109aaa4984f3d94beac46fc018060
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-09-000378-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Токарівський психоневрологічний інтернат
Замовник: Токарівський психоневрологічний інтернат
Очікувана вартість: 127 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Цукерки шоколадні в обгортках, Цукерки вафельні в шоколадній глазурі, Цукерки карамельні в обгортках, Какао-порошок непідсолоджений (за рахунок місцевого бюджету)
Примітки: Постанова Кабінету Міністрів Українивід 12 жовтня 2022 р. № 1178 «ОСОБЛИВОСТЕІ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 09.12.2022 08:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Цукерки шоколадні в обгортках
Код ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
Кількість 200 кілограм
Період постачання (не задано)
Цукерки вафельні в шоколадній глазурі
Код ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
Кількість 200 кілограм
Період постачання (не задано)
Цукерки карамельні в обгортках
Код ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
Кількість 200 кілограм
Період постачання (не задано)
Какао-порошок непідсолоджений
Код ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
Кількість 135 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума127 200.00 UAH