-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (33171300-2 - Набори чи комплекти для епідуральної анестезії)
Тендер Prozorro UA-2023-01-05-005140-a
Завершена
1 716 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 580.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 580.00 UAH
Період уточнення:
05.01.2023 16:26 - 10.01.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим