-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (33171300-2 - Набори чи комплекти для епідуральної анестезії)
Оголошено тендер
1 716 000.00
UAH
Номер:
7b29e46f3d4b4612b49e5d5406c57991
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-05-000732-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 716 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (33171300-2 - Набори чи комплекти для епідуральної анестезії)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
05.01.2023 12:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Голка для спінальної анестезії типу Квінке, 25 G х120 мм
Кількість
100 шт
Період постачання
(не задано)
Голка для спінальної анестезії типу олівець, з направляючою голкою, 25 G х 90 мм
Кількість
500 шт
Період постачання
(не задано)
Голка для спінальної анестезії типу олівець, з направляючою голкою, 25 G х 120 мм
Кількість
150 шт
Період постачання
(не задано)
Голка для спінальної анестезії типу олівець, з направляючою голкою, 27 G х 90 мм
Кількість
500 шт
Період постачання
(не задано)
Голка для спінальної анестезії типу олівець, з направляючою голкою, 26 G х 90 мм
Кількість
1000 шт
Період постачання
(не задано)
Голка для спінальної анестезії типу олівець, з направляючою голкою, 22 G х 120 мм
Кількість
20 шт
Період постачання
(не задано)
Набір для епідуральної анестезії 18 G X 90mm - Стандартний катетер з трьома боковими отворами EPIFIX
Кількість
1800 шт
Період постачання
(не задано)
Набір для епідуральної анестезії 18 G Х90mm - М'який катетер з шістьма боковими отворами EPIFIX
Кількість
10 шт
Період постачання
(не задано)
Набір для комбінованої спінально-епідуральної анестезії Голка епідуральна 18G Х90mm Backeye -М’який катетер з трьома боковими отворами; голка типу олівець 27G Combifix
Кількість
10 шт
Період постачання
(не задано)
Голка для спінальної анестезії типу олівець, з направляючою голкою, 29 G x 90 мм
Кількість
20 шт
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 716 000.00 UAH