• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Продукція для чищення

Завершена

655 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 275.00 UAH
Період уточнення: 05.01.2023 09:39 - 10.01.2023 00:00
Відповідь надана

уточнення по поставці

Номер: 3d79545909d7438d87a8fb517c3023d0
Дата опублікування: 06.01.2023 14:22
Опис: Ви маєте на увазі не меньше двох поставок на рік по кожній з адрес у Вінницькій області зазначеній в тендерному оголошенні?
Відповідь: Доброго дня. Так, згідно тендерної документації.
Дата відповіді: 09.01.2023 08:03
Відповідь надана

поставки

Номер: 566cdcaccd0545558a89505d0fcd806e
Дата опублікування: 06.01.2023 10:57
Опис: Доброго дня! Проінформуйте, будь ласка, скільки партій поставок передбачено впродовж 2023 року?
Відповідь: Доброго дня. Поставка товару здійснюється партіями відповідно до письмових заявок Покупця, але не менше двох поставок на рік. Дякуємо за питання.
Дата відповіді: 06.01.2023 12:46