-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Продукція для чищення
Тендер Prozorro UA-2023-01-05-000510-a
Завершена
655 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 275.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 275.00 UAH
Номер:
673a05e5a71d48cea756dfecca1c16b0
Внутрішній номер закупівлі:
16541539
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-05-000510-a
Замовник:
АТ "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130694
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, Магістратська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гринішин Андрій Анатолійович +380432659576 vmtz7_1@voe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
655 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.01.2023 09:39 - 10.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2023 09:39 - 13.01.2023 09:00
Період кваліфікації:
13.01.2023 09:00 - 13.01.2023 13:26
Період завантаження договору:
19.01.2023 00:00 - 29.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴655 000.00 Продукція для чищення