-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з охорони об’єкту
Тендер Prozorro UA-2023-01-04-003019-a
Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178
Завершена
362 880.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 814.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 814.40 UAH
Період уточнення:
04.01.2023 13:50 - 09.01.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим