• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з охорони об’єкту

Оголошено тендер

362 880.00 UAH
Номер: a72e8b550cd948e5bdcd7eccfca9398b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-04-001590-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ
Замовник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ
Очікувана вартість: 362 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з охорони об’єкту
Примітки: Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.01.2023 13:35

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з охорони об’єкту за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, 54
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 12 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума362 880.00 UAH