-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вина
Тендер Prozorro UA-2023-01-02-000018-a
Вина мають поставлятися партіями за заявкою Замовника впродовж 2023 року. Перелік вин зазначено в Додатку 2.
Торги не відбулися
337 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 370.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 370.00 UAH
Період уточнення:
02.01.2023 06:44 - 07.01.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим