-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вина
Тендер Prozorro UA-2023-01-02-000018-a
Вина мають поставлятися партіями за заявкою Замовника впродовж 2023 року. Перелік вин зазначено в Додатку 2.
Торги не відбулися
337 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 370.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 370.00 UAH
Номер:
a29b89bdb6ec4d14bf26ba85ddef38be
Внутрішній номер закупівлі:
16521992
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-02-000018-a
Замовник:
Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05509470
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПРОРІЗНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткаченко Катерина Сергіївна 380956744251 molody-teatr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15930000-6 ВинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
337 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.01.2023 06:44 - 07.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.01.2023 06:44 - 10.01.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴337 000.00 Вина