-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Сушка, родзинки, огірки солоні, капуста квашена, томатна паста,повидло,квасоля консервована,горошок консервований,кукурудза консервована,овочі заморожені
Тендер Prozorro UA-2022-12-23-018712-a
Завершена
206 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 031.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 031.50 UAH
Період уточнення:
23.12.2022 16:20 - 28.12.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим