-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Сушка, родзинки, огірки солоні, капуста квашена, томатна паста,повидло,квасоля консервована,горошок консервований,кукурудза консервована,овочі заморожені
Тендер Prozorro UA-2022-12-23-018712-a
Завершена
206 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 031.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 031.50 UAH
Номер:
5fc15b7e49364b609e4b6dcf3b72bf1e
Внутрішній номер закупівлі:
16430929
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-23-018712-a
Замовник:
Відділ освіти Квітневої сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41456900
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, вул. Першотравнева, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Михайленко +380973825734 kvitneveosvita2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
206 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.12.2022 16:20 - 28.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2022 16:20 - 31.12.2022 15:39
Період кваліфікації:
31.12.2022 15:41 - 02.01.2023 09:21
Період завантаження договору:
08.01.2023 00:00 - 18.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴206 300.00 Сушка, родзинки, огірки солоні, капуста квашена, томатна паста,повидло,квасоля консервована,горошок консервований,кукурудза консервована,овочі заморожені