-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів за кодом ДК 021:2015: - 79710000-4 «Охоронні послуги»
Тендер Prozorro UA-2022-12-23-015935-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Період уточнення:
23.12.2022 14:57 - 06.01.2023 00:00
Відповідь надана
Сертифікат ISO
Номер:
ad321c03379547aca7b87e02a7294269
Дата опублікування:
05.01.2023 17:17
Опис:
Закон передбачає, що замовник може вимагати від учасників сертифікати, не забороняє вимагати саме сертифікатів ISO, але сертифікація ISO не є обов’язковою на території України. У разі відсутності сертифікату ISO якого вимагає замовник, учаснику потрібно нести додаткові витрати для оформлення документа, який не є обов’язковим у сфері надання охоронних послуг. Також зазначимо, що оформлення сертифікату відбувається близько місяця. При цьому перелік ISO стандартів налічує більше ніж 16 000 одиниць та отримати всі сертифікати нереально. Радимо Замовнику ознайомитися з практикою Органу оскарження щодо сертифікації ISO, а також прибрати вимогу про надання сертифікаті ISO з тендерної документації, або ми змушені будемо оскаржувати вимоги тендерної документації в АМКУ!
Відповідь:
Доброго дня. Дякуємо за Ваше звернення! Звертаємо Вашу увагу, що Замовник при оголошенні закупівлі керується чинним законодавством України, дотримуючись принципів публічних закупівель, визначених статтею 5 Закону України "Про публічні закупівлі". Водночас інформуємо, що згідно з статтею 22 Закону України "Про публічні закупівлі" тендерна документація може містити іншу інформацію, яку Замовник вважає за необхідне включити для якісного та ефективного надання послуг. Враховуючи умови воєнного стану на території України Замовник вважає за необхідне, оголошуючи закупівлю на охоронні послуги, бути впевненим у якості та ефективності їх надання у спосіб, передбачений чинним законодавством.
Неотримання учасником даного сертифіката, може вказувати на те, що учасник не готовий підвищувати ефективність надання послуг.
Крім того, впровадження системи управління якістю відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001: 2015 (ISO 9001: 2015, IDT) на сьогоднішній день є загальнодоступною послугою і учасник, що має належний рівень організації управління якістю, має можливість впровадити у себе цей стандарт та отримати відповідний сертифікат для того, щоб дотриматися умов оголошення.
Дата відповіді:
06.01.2023 11:59
Відповідь надана
Дисримінаційні вимоги
Номер:
48a4cc127960446c9ff32b75d6633c9b
Дата опублікування:
05.01.2023 14:06
Опис:
Відповідно до Додатку 2 до тендерної документації встановлена вимога Замовником, що на підтвердження можливості якісного надання послуг в складі пропозиції надати сертифікат ISO (9001:2015) Системи управління якістю. у сфері послуг, що є предметом закупівлі.
Вищезазначена вимога встановлена замовником з метою підтвердження технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, проте зазначений сертифікат підтверджує саме систему управління якістю, щодо менеджменту компанії, а не надання послуг. Управління якістю згідно з ДСТУ 180 9001:2015 надається не стосовно конкретного предмета закупівлі, а щодо управління діяльністю організації з метою забезпечення її результативності, тобто в цілому на діяльність організації / компанії.
Також хочемо відмітити, що сертифікація системи управління якістю на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 є добровільною, не віднесена до законодавчо регульованої сфери та не може вимагатись замовником від учасника закупівлі в обов’язковому порядку.
Тож вимагаємо прибрати сертифікат ISO 9001:2015!
Відповідь:
Доброго дня. Дякуємо за Ваше звернення! Отримання даного сертифікату є дійсно правом учасника, але це не позбавляє його можливості отримати сертифікат у добровільному порядку для того, щоб дотриматися умов тендерної документації. Крім того, згідно з позицією Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, не є дискримінацією встановлення умови надання учасниками у складі пропозиції згаданого документу. Таким чином, встановлення Замовником умови надання учасником у складі пропозиції чинного сертифікату на підтвердження відповідності вимогам національного стандарту ДСТУ ISO 9001: 2015 (ISO 9001: 2015, IDT) відповідно до предмету закупівлі, виданий на ім’я Учасника, не є дискримінаційною і не заборонено нормативно-правовими актами. Відповідно до наказу ДП «УкрНДНЦ» від 31.12.2015 року № 221 міжнародний стандарт ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги» був прийнятий також у якості Національного стандарту України ДСТУ ISO 9001: 2015 (ISO 9001: 2015, IDT). Тому вимога Замовника, щодо надання у складі пропозицій учасників чинного сертифікату на підтвердження відповідності вимогам національного стандарту ДСТУ ISO 9001: 2015 (ISO 9001: 2015, IDT) відповідно до предмету закупівлі, виданого на ім’я Учасника, є правомірною, щодо підтвердження відповідності учасника національним стандартам якості у розумінні Закону.
Згідно з позиції Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель що викладена, зокрема, в рішеннях від 01.06.2020 № 10800-р/пк-пз, від 23.10. 2019 № 15333-р/пк-пз та інших, не є дискримінацією встановлення умови надання учасниками у складі пропозиції згаданих документів.
Крім того, впровадження системи управління якістю відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001: 2015 (ISO 9001: 2015, IDT) на сьогоднішній день є загальнодоступною послугою і учасник, що має належний рівень організації управління якістю, має можливість впровадити у себе цей стандарт та отримати відповідний сертифікат для того, щоб дотриматися умов оголошення.
Дата відповіді:
05.01.2023 16:38
Відповідь надана
Дискримінація учасників
Номер:
3d0dc230b9ad493bb4bd42ab69c53f2e
Дата опублікування:
03.01.2023 14:25
Опис:
Вимога: Надавач послуг повинен мати ліцензію на охоронну діяльність, сертифікат відповідності пункту централізованого спостереження (ПЦС) в якості центру спостереження та приймання тривожних сповіщень і послуг з централізованого спостереження (ЦСПТС) і послуг з централізованого спостереження за підохороними об’єктами, який відповідає вимогам ДСТУ ЕN 50518-2019. В якості підтвердження надати ліцензію та сертифікат.
Це є дискримінаційна вимога, яка обмежує коло Учасників тендеру, і наводить на думку, що у Вас є попередня домовленість з Управлінням поліції.
Також зверніть увагу на наступне: що встановлюючи таку вимогу, Ви обмежуєте коло учасників, які можуть взяти участь у закупівлі, з наступних причин: виробником продукції згідно сертифікату відповідності, виданого Державним центром сертифікації засобів охоронного призначення є Управління поліції охорони в м. Києві. Орган сертифікації: Державний центр сертифікації засобів охоронного призначення Департаменту поліції охорони.
Навіть Наказ «Про затвердження Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні», затверджений Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 01 лютого 2005 року № 28 (який не є вже чинним) не передбачав обов’язкову сертифікацію. Сертифікація пунктів централізованого спостереження на відповідність положенням будь-яких стандартів, у тому числі державних стандартів України, може здійснюватись суб’єктами господарювання виключно на добровільних засадах, за наявності у них такої потреби. Для розуміння ситуації слід зазначити, що послуги із добровільної сертифікації центрів спостереження на комерційних засадах пропонуються Державним центром сертифікації засобів охоронного призначення Департаменту поліції охорони. Так, на сайті ДЦСЗОП ДПО розміщено наступну інформацію: (http://dcszop.gov.ua/news/zaprovadzheni_perekladi_nacionalnih_standartiv) «В системі поліції охорони запроваджені переклади Національних стандартів України ДСТУ EN 50518-1:2014, ДСТУ EN 50518-2:2014, ДСТУ EN 50518-3:2014, затверджені Наказом Департаменту поліції охорони від 30.12.2015 №45. Державний центр сертифікації засобів охоронного призначення Департаменту поліції охорони ПРОПОНУЄ державним та приватним організаціям провести сертифікацію пультів та послуг з централізованого спостереження за підохоронними об’єктами на відповідність європейських норм, що викладені в стандартах серії ДСТУ EN 50518.». ЛИШЕ ПОЛІЦІЯ МАЄ ТАКИЙ ПУЛЬТ, згідно цих ДСТУ. Просимо видалити дану вимогу.
Відповідь:
Доброго дня. Дякуємо за Ваше звернення! Згідно ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівля здійснюється за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія, ефективність та пропорційність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників та рівне ставлення до них, об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Також, відповідно до Роз’яснення Мінекономрозвитку № 3302-06_3812-06 від 07.02.2017 замовник самостійно визначає кваліфікаційні критерії з тих що передбачені ст. 16 Закону та указує в документації інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям:
Наявність в учасника сертифікованого пункту цілодобового централізованого спостереження, який відповідає вимогам Державних стандартів України, а саме ДСТУ ЕN 50518-1:2014, ДСТУ ЕN 50518-2:2014, ДСТУ ЕN 50518-3:2014 свідчить про надійність та кваліфікованість учасника на ринку надання даних послуг, дотримання ним усіх нормативно-правових актів, що врегульовують дану сферу діяльності. Адже даний сертифікат регулює: вимоги до розташування та конструкції, технічні вимоги, процедуру та вимоги до організацію роботи центрів спостереження та приймання тривожних сповіщень.
Також наявність зазначених сертифікатів в учасника свідчить про контроль за якісним наданням визначених послуг зі сторони акредитованого органу сертифікації Державного центру сертифікації, адже як відомо, дані сертифікати видаються на обмежений термін часу.
Наказ Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 01 лютого 2005 року № 28 "Про затвердження Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні", втратив чинність на підставі Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі N 93 ( 20194-18 ) від 26.01.2018 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів».
З 1 січня 2018 року взагалі скасована обов'язкова сертифікація. Водночас, згідно положень Закону передбачається добровільна оцінка відповідності, яка здійснюється на добровільних засадах, в будь-яких формах, включаючи випробування, декларування відповідності, сертифікацію та інспектування, та на відповідність будь-яким заявленим вимогам. Тобто, скасовано лише обов’язковість сертифікації, а не сама сертифікація як така. Отже, замовником будь-які права потенційних учасників торгів не порушені, та наші дії не спрямовані на встановлення дискримінаційних вимог у тендерній документації, оскільки вони для всіх однакові. Викладене вище свідчить про повне дотримання замовником вимог діючого законодавства в сфері публічних закупівель, про відсутність дій, що обмежують конкуренцію або призвели до дискримінації учасників, тому підстави для внесення змін до оголошення відсутні.
Дата відповіді:
05.01.2023 16:37
Відповідь надана
Уточнення щодо аналогічного договору
Номер:
1ebcf75d40394f1ca3b36fc834c15ff3
Дата опублікування:
02.01.2023 15:46
Опис:
Відповідно до Додатку 1 Тендерної документації, та відповіді Замовника на уточнення (під аналогічним договором слід розуміти договір, предмет якого є послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів за кодом ДК 021:2015: - 79710000-4 «Охоронні послуги»). Просимо обґрунтувати, що у розумінні замвоника є послугами з охорони об’єктів? Договір який має предмет з кодом ДК 021:2015: - 79710000-4 «Охоронні послуги»? Чи договір який підтверджує надання послуг з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації?
Відповідь:
Аналогічним договором в розумінні тендерної документації є договір предметом якого є послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів.
Дата відповіді:
03.01.2023 14:11
Відповідь надана
Дискримінаційна вимога
Номер:
e19b222019504ac7a44948443ce7bd05
Дата опублікування:
02.01.2023 15:40
Опис:
Шановний Замовнику, Вами встановлена дискримінаційна вимога до учасників, а саме: Надавач послуг повинен мати ліцензію на охоронну діяльність, сертифікат відповідності пункту централізованого спостереження (ПЦС) в якості центру спостереження та приймання тривожних сповіщень і послуг з централізованого спостереження (ЦСПТС) і послуг з централізованого спостереження за підохороними об’єктами, який відповідає вимогам ДСТУ ЕN 50518-2019. В якості підтвердження надати ліцензію та сертифікат. Дана сертифікація розроблена управлінням охорони поліції, а отже займає монопольне становище. Дана вимога визнана АМКУ як дискримінаційна. Додатково просимо надати пояснення чим відрізняється ДСТУ EN 50518-2019 від ДСТУ EN 50131-1:2014. Якщо учасники придбали дане обладнання до 2019 року, яким чином виробник може отримати даний сертифікат? Отже Керуючись чинним законодавством, вимагаємо прибрати дану дискримінаційні вимогу із документації та не обмежувати коло потенційних учасників, а навпаки сприяти максимальній економії бюджетних коштів! У разі ігнорування, будемо змушені оскаржувати дані дискримінаційні вимоги в АМКУ!
Відповідь:
Доброго дня!
Шановний Учаснику! Метою Закону України «Про публічні закупівлі» є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель та придбання надійних та якісних товарів, робіт і послуг. Для підтвердження відповідності послуг, закупівля яких планується, вимогам щодо їх якості замовник може вимагати від надавача послуг в тому числі і сертифікат відповідності. У свою чергу надавач послуг, з метою підтвердження встановлених вимог до товарів, робіт чи послуг, які він пропонує, може звернутись до спеціалізованого органу з оцінки відповідності, який в установленому порядку акредитований національним органом України з акредитації у відповідній сфері. Не сертифікована продукція може поступатися за якістю аналогічній за кваліфікаційними критеріями та характеристиками сертифікованій.
Державні стандарти України (далі - ДСТУ) - це нормативні документи, які діють на території України і застосовуються усіма підприємствами незалежно від форми власності та підпорядкування, громадянами - суб'єктами підприємницької діяльності, міністерствами (відомствами), органами державної виконавчої влади, на діяльність яких поширюється дія стандартів.
В свою чергу дія ДСТУ ЕN 50518-2019 поширюється на всі підприємства незалежно від форми власності, які займаються охоронною діяльністю. Не впровадження в дію Державних стандартів України підприємствами, установами та організаціями може свідчити про їх неспроможність та (або) небажання підвищувати та підтверджувати рівень якості своєї продукції (товарів, робіт, послуг) на ринку.
Оскільки об’єктом охорони є приміщення місцевого органу виконавчої влади,який реалізовує державноу політику у сферах міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій ми, як замовник, маємо забезпечити придбання надійних та якісних послуг. Відповідно виконання вимог до пункту централізованого спостереження повинно бути підтверджено документально, а саме належним підтвердженням дотримання учасником вимог є наявність у нього сертифікату відповідності, який виданий органом з сертифікації акредитованим національним органом України з акредитації в установленому порядку у відповідній сфері.
Вимога про надання копії сертифікату відповідності стандарту ДСТУ ЕN 50518-2019 сформована відповідно до Наказу Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації і якості» від 18.12.2019 № 440 «Про прийняття та скасування національних стандартів» та Наказу Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації і якості» від 31.07.2017 № 201 «Про прийняття національних нормативних документів, змін та поправок до національних нормативних документів, гармонізованих з європейськими та міжнародними нормативними документами, та скасування нормативних документів України», згідно яких відповідно до Закону України "Про стандартизацію", розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 № 1163 "Про визначення державного підприємства, яке виконує функції національного органу стандартизації" та на виконання Програми робіт з національної стандартизації затверджено прийняти національні стандарти, гармонізовані з європейськими стандартами, методом підтвердження.Відтак, дану вимога не може вважатися дискримінаційною.
Дата відповіді:
03.01.2023 14:11
Відповідь надана
Аналогічний договір
Номер:
ab0ab46f26384a808f0d8f5d9989fbc2
Дата опублікування:
29.12.2022 12:20
Опис:
Шановний Замовнику, чи буде вважатися договір аналогічним предмет якого звучить як "Охоронні послуги (послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації) Код за ДК 021:2015 - 79710000-4?
Відповідь:
Доброго дня!
Аналогічним договором в розумінні тендерної документації є договір предметом якого є послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів за кодом ДК 021:2015: - 79710000-4 «Охоронні послуги».
Дата відповіді:
02.01.2023 14:35