-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів за кодом ДК 021:2015: - 79710000-4 «Охоронні послуги»
Тендер Prozorro UA-2022-12-23-015935-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
1ce2bc0ef7244bd7a163dc6d08bfaced
Внутрішній номер закупівлі:
16428168
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-23-015935-a
Замовник:
Головне управління ДМС України у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37831493
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, вул. Січових Стрільців, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пікневич Анна Володимирівна +380973392738 piknevychanna@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.12.2022 14:57 - 06.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2022 14:57 - 09.01.2023 00:00
Період кваліфікації:
09.01.2023 00:02 - 09.01.2023 11:37
Період завантаження договору:
15.01.2023 00:00 - 25.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів за кодом ДК 021:2015: - 79710000-4 «Охоронні послуги»