-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами) (ДК 021:2015: 79510000-2 - Послуги з приймання телефонних дзвінків)
Тендер Prozorro UA-2022-12-23-002459-a
Завершена
909 223.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 546.11 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 546.11 UAH
Період уточнення:
23.12.2022 09:41 - 28.12.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим