-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами) (ДК 021:2015: 79510000-2 - Послуги з приймання телефонних дзвінків)
Тендер Prozorro UA-2022-12-23-002459-a
Завершена
909 223.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 546.11 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 546.11 UAH
Номер:
01b46afea4af41be981ee19865f6dcd7
Внутрішній номер закупівлі:
16414595
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-23-002459-a
Замовник:
Департамент адміністративних послуг Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23948575
-
Адреса:
79006, Україна, Львівська область, Львів, ПЛОЩА РИНОК, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білоніжко Ігор Володимирович 380322975722 Bilonizhko.Ihor@lvivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
909 223.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.12.2022 09:41 - 28.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2022 09:41 - 31.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
31.12.2022 00:00 - 02.01.2023 12:49
Період завантаження договору:
08.01.2023 00:00 - 18.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴909 223.20 Інформаційно-телекомунікаційні послуги (обробка вхідних викликів операторами) (ДК 021:2015: 79510000-2 - Послуги з приймання телефонних дзвінків)