-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи (буряк, морква, цибуля, перець овочевий, помідори тепличні, помідори ґрунтові, огірки тепличні, огірки ґрунтові, капуста середня та пізня, кріп, петрушка листя, лимон, банани, яблука).
Тендер Prozorro UA-2022-12-22-015147-a
Завершена
2 317 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 170.00 UAH
мін. крок: 1% або 23 170.00 UAH
Період уточнення:
22.12.2022 14:42 - 30.12.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим