-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи (буряк, морква, цибуля, перець овочевий, помідори тепличні, помідори ґрунтові, огірки тепличні, огірки ґрунтові, капуста середня та пізня, кріп, петрушка листя, лимон, банани, яблука).
Тендер Prozorro UA-2022-12-22-015147-a
Завершена
2 317 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 170.00 UAH
мін. крок: 1% або 23 170.00 UAH
Номер:
2e41cf46ed30485a947ba6167f5cd78a
Внутрішній номер закупівлі:
16402737
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-22-015147-a
Замовник:
ЛЬОТНА АКАДЕМІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37939527
-
Адреса:
25005, Україна, Кіровоградська область, м.Кропивницький, вул. Чобану Степана, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Артишкова +380954679945 artyana177@gmail.com http://www.glau.kr.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 317 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.12.2022 14:42 - 30.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2022 14:42 - 02.01.2023 10:00
Аукціон:
03.01.2023 12:25 - 03.01.2023 12:48
Період кваліфікації:
03.01.2023 12:48 - 04.01.2023 14:29
Період завантаження договору:
10.01.2023 00:00 - 20.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 317 000.00 Овочі, фрукти та горіхи (буряк, морква, цибуля, перець овочевий, помідори тепличні, помідори ґрунтові, огірки тепличні, огірки ґрунтові, капуста середня та пізня, кріп, петрушка листя, лимон, банани, яблука).